BachForAll_logo

Archiv Bach for All 2017

archiv mezinárodního hudebního festivalu

Festival věnovaný hudbě Johanna Sebastiana Bacha

 


14. – 28. července 2018

2. ročník mezinárodního hudebního festivalu Bach for All 

 

Připravujeme pro Vás druhý ročník mezinárodního hudebního festivalu Bach for All, který se uskuteční od 13. do 28. července 2018 v kostele Nejsvětějšího Salvátora v Praze a na dalších místech hlavního města. Festival představí významné české i mezinárodní interprety v rámci několika koncertů rozličného zaměření i pojetí. Program bude zveřejněn a vstupenky vstoupí do prodeje na přelomu roku.


Program koncertů (archiv 2017)

mezinárodního hudebního festivalu Bach for ALL 2017

Interpreti

Účastníci programu mezinárodního hudebního festivalu Bach for All 2017

Mecenáši festivalu


S úctou a vděkem děkujeme všem, kdo se rozhodli podpořit náš festival.

 

Dramaturgie festivalu Bach for All se snaží ctít vysoké interpretační požadavky i nesmírnou hodnotu duchovní hudby Johanna Sebastiana Bacha. Aby bylo možné všechny tyto atributy zachovat, je festival odkázán i na další nadšence této mimořádné hudební pokladnice. Bach byl opravdu ve vši podstatě tohoto slova génius. Završil hudební odkaz barokních časů a svým uměním polyfonie hudbu té doby otevřel dalším staletím. Jím napsaná hudební výpověď je pronikavou, citovou, jasnou a stále silně duchovní myšlenkou. Je plná nadpozemské dimenze, avšak nadále nepostrádá pokoru a lidskou prostotu a víru. Je to hudba prakticky nevyčerpatelná.

 

Pokud se rozhodnete nás podpořit, bude nám ctí Vás zapsat do našeho Klubu mecenášů. Mimo obdržení vstupenek na vybrané koncerty Vás rádi pozveme na setkání s námi a umělci festivalu. Pomůžete nám uskutečnit myšlenku Bacha pro všechny.

 

Za organizátory festivalu Jan Průša, umělecký rada


Pro případné dotazy a vstupu do Klubu mecenášů festivalu Bach forAll se obracejte na ředitele projektu Jakuba Kubíčka (jakub@bachforall.cz).